Nakrywamy do stołu - wielkanocne aranżacje

Załóżmy, że mamy już za sobą świąteczne porządki ;-) Zakwas się kisi. Menu zaplanowane, a produktów potrzebnych do jego przygotowania z każdym dniem przybywa. Wielkanocne kompozycje kwiatowe zdobią nasze cztery kąty, kolorowe jajka czekają na święcenie. To co? Możemy zasiąść do stołu...

serwis obiadowy LUBIANA CELEBRATIONStół, bo na nim się skupimy w dzisiejszym wpisie, to centralne miejsce w domu. To on skupia wszystkich domowników. To przy nim celebrujemy te ważne i mniej ważne chwile naszego życia.
To wyjątkowy mebel, który łączy rodzinę w różnym wieku i o różnych poglądach, zwłaszcza w święta, dlatego nadamy mu niecodzienny wygląd.
Wyciągnijmy z szafek najlepszy serwis obiadowy, skompletujmy sztućce i koniecznie wyprasujmy biały obrus. Bez dużych nakładów finansowych z naszymi pomysłami i Waszymi chęciami, wyczarujemy magiczną aranżację stołu, którą mile zaskoczymy naszych gości.stół na święta

LUBIANA CELEBRATION


stół na świętaCo będzie nam potrzebne?
1. Żywe kwiaty, kwitnące gałązki drzew, rzeżucha, a może owies? I nie przejmuj się tym, że nie masz flakoników. Świetnie w tej roli sprawdzą się kieliszki, osłonki czy nawet szklane butelki ozdobione choćby wstążką.
2. Do tego świece, niekoniecznie w lampionach. Wystarczy postawić kieliszek do wina do góry nogami, a otrzymamy efektowny świecznik na tilajty. Nawet literatka, słoik czy butelka będą dobrymi zamiennikami.
3. Kilka ozdób typowo wielkanocnych, serwetki i gotowe!
Elegancko, świątecznie i wiosennie. Aż się nie chce odejść od stołu :-)
U nas słoneczna i radosna inspiracja w kolorze żółtym oraz romantyczna i ponadczasowa biel.

Częstujcie się ;-)A swoimi aranżacjami możecie podzielić się z nami na www.facebook.com/kawalekdalej. w komentarzach pod publikacją, lub na www.instagram.com/kawalekdalejpl/ publikując zdjęcie z #kawalekdalej.

Edyta

stół na święta

stół na świętastół na święta

porcelana LUBIANA CELEBRATION

stół na święta

Edyta&Magda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz