Pomysły na Walentynkowe prezenty #RAZEM

Walentynki już jutro, ale nie wpadajmy w panikę ;-) Przygotowałyśmy post, który pomoże Ci wybrać coś dla Was.

Półki w sklepach uginają się od czerwonych pudełeczek pełnych czekoladek. Kwiaciarnie pełne są czerwonych kwiatów. Czerwone serduszka - znak rozpoznawczy miłości, a może tylko doskonały produkt marketingowy - są wszędzie.  U nas wcale nie będzie czerwono ;-)

RAZEM - to słowo klucz do naszych pomysłów na prezenty. Wybrałam takie upominki, dzięki którym będziemy razem, zrobimy coś wspólnie, doświadczymy czegoś nowego.

#razem

Pomysł 1 - Kolacja w ciemności
Czy jedliście kiedyś w zupełnej ciemności? Jeśli nie to koniecznie spróbujcie. W dużych miastach są lokale, które organizują tego typu wydarzenia. Sprawdźcie w Google, gdzie w waszej okolicy można zjeść kolację w ciemności. Wrażenia są niezapomniane! Choć to kosztowny prezent (ceny od około 300 zł za parę) to na prawdę warto. Gdy wyłączamy zmysł wzroku, wszystko czujemy bardziej intensywnie.

Pomysł 2 - Gra DiXit
Planszówki to idealna okazja, by spędzić czas inaczej niż zwykle. Do gry potrzebujemy przecież partnera ;-) DiXit to gra skojarzeń. Zgadnijcie, co kryje się w myślach drugiej osoby, z czym kojarzą jej się obrazy przedstawione na kartach. To co odkryjecie, na pewno Was zaskoczy.

Pomysł 3 - Scrabble
Kiedy ostatnio graliście w Scrabble? Daaawno temu? Jeśli tak - koniecznie musicie zagrać. Odrobina rywalizacji na pewno nie zaszkodzi, a w ten sposób pobudzicie swoją kreatywność. Pierwsze partie nie będą może obfitować w premie, ale z każdą kolejną rozgrywką będzie lepiej. To ostatnio nasza ulubiona gra ;-)

Pomysł 4 - Burgery na tysiąc sposobów, Wicki Smallwood
Książka dla wielbicieli burgerów i nie tylko. Czy ktoś ich nie lubi? Znajdziecie tu klasyczne i nietypowe zestawienia. Komponujcie je według własnego uznania. Buła z mięsem nie będzie już taka zwykła ;-) Warunek jest jeden: burgery przygotowujecie razem, choć każdy może być inny. Odkryjcie razem coś nowego.

A może zrobisz słoik wspomnień z okazji Walentynek? To prezent, który nie kosztuje prawie nic, a na długo pozostaje w pamięci! Wypisz najważniejsze dla Was chwile i wspomnienia. Pisz co podpowiada Ci serce - ono na pewno się nie myli, tylko dobrze go słuchaj.
Instrukcję do słodkiego słoika wspomnień znajdziecie tutaj.

Czy czujecie się zainspirowani, by w Walentynki być #razem?
Ps. Pudełko czekoladek na pewno w tym nie przeszkodzi ;-)

Magda
Zapraszamy na naszego Facebooka www.facebook.com/kawalekdalej

Edyta&Magda

2 komentarze:

  1. Być Razem - to rzeczywiście słowo klucz ! w tym zabieganym świecie ! ale sądzę, że walentynki to nie jeden dzień , lecz powinnien trwać przez cały czas <3 bo warto kochać i być kochanym <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W pełni się z tobą zgadzam. Razem powinniśmy spędzać czas codziennie, ale tak często o tym zapominamy M

      Usuń