Przejdźmy Kawałek Dalej


Jest zwykły dzień, taki jak każdy inny, a my pędzimy i realizujemy kolejne obowiązki, zadania, wyzwania. Wieczorem wydaje nam się, że jutro mamy zrobić jeszcze więcej, a już dziś nie wiedzieliśmy w co włożyć ręce.

Dzisiaj padał śnieg i białe płatki wirując opadały na ziemię. Na pewno to widziałaś, ale czy zauważyłaś? Sąsiad szeroko uśmiechnął się do Ciebie, gdy mijałaś go na światłach. Odpowiedziałaś mu cześć, ale czy zauważyłaś ten gest? Twój syn, gdy wróciłaś z pracy rzucił Ci się na szyję i krzyczał „Jak dobrze, że już jesteś mamo!”. Słyszałaś to, ale czy cieszyłaś się razem z nim?

Czy przypadkiem nie zabrakło Ci dzisiaj czasu i sił by cieszyć się tymi maleńkimi chwilami szczęścia, które zdarzają się codziennie? Pędziłaś wciąż przed siebie: na zakupy, gotować obiad, zrobić jeszcze to, tamto i coś jeszcze.

Żeby nie przebiec swojego życia czasem zwolnij – ciesz się chwilą. Na tym blogu będziemy dzielić się naszymi sposobami na małe i duże szczęście. Takie dwie wariatki jak my, na pewno zainspirują Cię do działania ;-) Jest nas dwie, a to oznacza dwa razy więcej szczęścia ;-)

Kawałek dalej - pomysły na szczęście małe i duże
Będziemy celebrować ważne i zupełnie nieważne chwile. Będziemy pisać, fotografować, malować, tworzyć coś z niczego, śmiać się i zarażać Was pozytywnym nastawieniem do życia. Jak mówi mądrość na mojej łopatce do ciasta „Happines is a piece of cake” dlatego będziemy piec ich całkiem sporo. A jak powiedział ktoś bardzo mądry „Szczęście jest prawdziwe tylko wtedy, gdy się nim z kimś dzielimy”. Dlatego będziemy się nim dzielić „ile wlezie”.  

Znasz już nasze słowa-klucze, więc przejdźmy KAWAŁEK DALEJ. Zmieńmy codzienną szarość na codzienne szczęście.

Edyta&Magda

3 komentarze:

  1. Mądre, prawdziwe, przemyślane czekamy na więcej !!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mogę uwierzyć. Czy to już ? Można czytać ? gotować ? smakować ? komentować ? polecać ? ..........
    Pierwsze koty (naleśniki ) za płoty ;-)

    OdpowiedzUsuń